Krása a móda

Mnoho typů zdravých salátových receptů se snaží doma

Pin
Send
Share
Send


Jaký je lepší způsob, jak vaše děti jíst zeleninu? Nebo snad i dospělí? No, salátové recepty jsou dobrou cestou! Ale to musí být zajímavé, přitažlivé a pestré, aby je dokonce ochutnal. Saláty jsou mísa základní výživy, kterou určitě potřebujete pro energický den dopředu. Může to být jednoduchá zelenina nebo ovoce nebo někdy směs vegetariánů a masa s kořením, aby to lépe chutnalo. Obvykle je to studená mísa, která je směsí surové nebo vařené zeleniny. Někteří z nich jsou ochuceni obvazem nebo olejem. Některé z nich přicházejí s masem a rybami nebo jinými zdravými přísadami z mírných bylin. Některé z těchto salátů přicházejí jako strana s pravidelným jídlem, které si můžete objednat jako hlavní chod. Jedná se o ty nejjednodušší v olivovém oleji, které jsou většinou zelené listové zeleniny.

Různé typy zdravých salátových receptů:

Ale je čas, abyste vyložili pravidelné nudné vypadající saláty a nahradili je několika super zajímavými saláty, které můžete vyzkoušet. Podívejte se na to, o čem mluvíme.

1. Klasický jednoduchý salát:

Jedná se obvykle o salát vyrobený z jediného druhu zeleniny nebo dokonce z ovoce. Mohli byste to také udělat s jediným druhem masa. To je hodil v obvaz se základnou, která může mít dvě složky, které jsou typicky používané pro garnishing účely. Tento jednoduchý salát má pouze rukolu, cherry rajčata a olivy. Cherry rajčata je přidána, aby se stala barevnou a současně se snažila učinit z něho zdravější.

2. Smíšený salát:

Zde je mírně výživnější salát, smíšený salát. Obsahuje studené a surové potraviny s listovou zeleninou, jako je salát, spolu s okurkou a rajčaty pro další výživu. Oni jsou také hodil s nakrájenou červenou cibulí, opečené vlašské ořechy, aby se křupavější. Ozdobte jej nějakým sýrem, pokud se vám líbí.

3. Složený salát:

Složený salát má v sobě nádech francouzských kulinářských příchutí. Obvykle je hlavní složkou složeného salátu maso, spolu s nějakou zeleninou uspořádanou na talíři a vykašláním z nějakého octa. Může zahrnovat mrkev, rajčata a tuňáky nebo sardely nebo vejce na maso. Občas má sýr a nejčastěji to závisí na osobním výběru šéfkuchaře. Hlavní atrakcí jsou barevné ingredience, které jsou na desce esteticky uspořádány.

4. Zeleninový salát:

Zeleninový salát je něco, co se plní, s odrůdami zeleniny oblečenými v osvěžujícím pomlčce chutí. Jsou někdy křupavé s přídavkem vlašských ořechů a lněných semen. Některé ze zelených rostlin, jako je brokolice, mají dobře plody. Typický klasický zeleninový salát bude mít salát, cherry rajčata, olivy, sýr, okurky, hřebíček a sušené rajčata. Mohou také obsahovat základnu ovoce nebo zrna, podávané za studena.

5. Ovocný salát:

Další oblíbená snídaně mísa nebo jednoduše jako dezert je ovocný salát. Ovocný salát jako dezert je dodáván s kopečkem zmrzliny a jinými jemnými ovocnými omáčkami. Jako snídaňová mísa se obvykle skládá z vrstvení ovoce, jako je ananas, kiwi, jahoda, banán, pomeranč, hrozny a borůvky. To je uspořádáno v takovém pořadí, aby barvy ovoce více prominentní. Nyní přidejte nějakou citronovou šťávu, hnědý cukr, pomerančovou kůru, pomerančový džus a citronovou kůru do varu na středním ohni. Několik kapek vanilkové esence přinese více chuti. Nalejte tuto opečenou omáčku na ovoce. Zakryjte a nechte jej ochladit. Podáváme studené. Tento ideální salát je naplněn vysokou energií a mnohem méně tuku.

6. Teplý salát:

Slyšeli jste někdy teplý salát? No, teplý salát je jedním z těch chladných zim. Zelenina se obvykle odhodí do olivového oleje a maso se mírně griluje. Někteří šéfkuchaři také používají uzený losos a vařené vajíčka, aby se jeli s ním. Pro obloha se používá kozí sýr s některými bylinkami a česnekem. Jsou plné a na stejné uklidňující jídlo k jídlu.

7. Míchaný salát:

Zmrštěný salát je většinou zelenina s masem skrývajícím se mezi nimi volitelně. Rajčata, okurka, cibule a mrkev jdou do ní spolu s nějakým lahodným dresinkem. Obvaz je obvykle směs oleje, octa a cukru, které jsou dobře bičovány, dokud se cukr nerozpustí. Tento oděv je obvykle nalít přes zelené. Nicméně, druh oblečení se může lišit od osoby k osobě. Pokud se rozhodnete mít nějaké koření, budou přidány bylinky a paprika. Zelení házeného salátu jsou mírně házet v másle nebo oleji.

8. Vázaný salát:

Vázané saláty dávají přestávku od vašeho rutinního zařazení listnatých veganů do salátu. Oni jsou buď složení nebo hodili, smíchaný s hustým oblékáním. Jsou dány na místo pomocí majonézy. Tuňákový salát, těstovinový salát, bramborový salát apod. Jsou některé z populárních vázaných salátů. Stejně jako jméno, jsou vázány a hustě shromážděné.

9. Slaninový salát:

Slaný salát, podobně jako název, se skládá ze slaniny spolu s křupavou vrstvou hlávkového salátu, obloženého hustým dresinkem, který půjde se salátem. Chcete-li, aby jí crunchier pocit, jablka jsou hodil spolu s fazolemi a listy. Ozdobte si některými ořechy podle vašeho výběru. Slanina je mírně grilovaná a plní.

10. Sýrový salát:

Pokud jste chtěli nějaké další dávky sýra, je zde klasický salát ze zelených sýrů. Obvykle se do ní vkládá veškerá listová zelenina, spolu s grilovaným sýrem nahoře. Přidávají se bacony a krutony, aby byly bohaté spolu s nějakým krémem a černým pepřem. Chcete-li mu dát oříškovou chuť, parmezán je také sypaný. Jděte na sýr cheddar, pokud máte chuť masové chuti.

11. Kuřecí salát:

Nechte nám všichni milovat kuřecí salát v každém okamžiku? Bohatý kuřecí salát bude mít některé rozinky, ořechy, některé sezónní ovoce. Klasický kuřecí salát je však vyroben z vařeného kuřete, některého nakrájeného celeru a petrželky spolu s majonézou a jogurtem. Kuřecí prsa jsou obvykle pošty. Celý salát je silný a je velmi plný. Zkuste klasický kuřecí salát brzy.

12. Zelený salát:

Stejně jako jméno, zelený salát je o zelených! Salát, okurka, švestková rajčata, červená cibulka nakrájená na tenký, octový červený vín, sůl a pepř a trochu mrholení olivového oleje je o zeleném salátu. IT je extrémně výživný a je mocnou snídaní pro lidi všech věkových kategorií. Můžete také přidat některé matice, aby to bylo křupavé.

13. Obilný salát:

Váš salát se s tímto obilným salátem dostal křupavý! Jsou to jako každý jiný salát, ale jsou naplněny celozrnnými obilovinami, ale jsou nabité ječmenem bílého, perlového a černého, ​​pšeničných bobulí, olivového oleje, některých pepřů, červené quinoy, pokud se vám líbí, a nějakého feta sýru, pokud se vám líbí. Chcete-li, aby to bylo bohatší, můžete přidat jablkové plátky a vytlačit nějaký citrón. Klíčem je okamžitě sloužit. Jděte kreativním způsobem se zrny, které se vám líbí.

14. Těstovinový salát:

Jako nějaké těstoviny se salátem? No, těstovinový salát je v podstatě vařený těstoviny v italském oblékání. Zkuste cherry rajčata, papriku a olivy. Obvykle je podáván za studena a lehce se hodí. Je to perfektní piknik, který je zdoben mírnými bylinkami, petrželkou a olivami.

15. Pulsní salát:

Pulzní salát je zdravý salát, který obsahuje cizrnu, ledvinové zrno, čočku, široké fazole a sušený hrášek. Jsou bohatým zdrojem bílkovin s velmi nízkým obsahem tuku a kalorií. V indickém stylu je pokryta některými koriandrovými listy, citronovou šťávou a černou solí. Je dobře smíchán s čerstvým černým pepřem a podává se studený.

Saláty jsou bohaté na energii dávat misky, které jsou snadno vyrobené a rychlé sloužit. Jsou to potraviny bohaté na bílkoviny a super energetické potraviny, které můžete vyrobit. Můžete je vyrobit jako barvitý nebo chutný a kombinace jsou opravdu osobní volbou. Zvratky a obvazy hrají obrovskou roli v chuti. Takže vázni svou zástěru a začněte dělat nádherně vypadající salát v této sezoně!

Pin
Send
Share
Send