Face Pack

Jak používat obličejové sady doma pro každý typ pleti

Pin
Send
Share
Send


Mít tupou a vrásčitou tvář! Pokoušeli jste se mít obličej, aby se vaše mladistvost znovu?

Ano, obličej je široce zvolen nejen muži, ale i ženami, aby získali čistou a čistou mladou pleť. Obličej poskytuje nejen požadovanou zářivost, ale také pomáhá při jiných ošetřeních pokožky, jako je odlupování, zvlhčení, poškrábání, čištění a mnoho dalšího. Souprava na obličej pro domácí použití je dodávána také v různých sadách, které si můžete vybrat podle struktury pokožky.

Jak dělat obličej doma se soupravami:

Zde jsou některé populárně používané obličejové sady, které můžete vyzkoušet podle typu pokožky.

1. Gold Facial Kit:

Zlatá obličejová souprava je vhodná pro všechny typy textur pokožky. Je také znám jako po ošetření pleti, protože se provádí po jakémkoli druhu ošetření pokožky. Tato sada může být použita také doma, a proto nemusíte navštěvovat salonky. Nejen, že vám poskytuje zářivou záři, ale také poskytuje dostatečné křovinořezy.

Přemýšlejte, jak používat obličejový kit! Zde jsou kroky, které je třeba provést. Sada obsahuje pět kroků, léčebnou sadu, gel na obličej, krém, křovinu a čistící prostředek. Než začnete se soupravou, musíte očistit tvář mlékem tím, že ji aplikujete na obličej a krk. Mírně ji maste na obličej po kruhovém pohybu a po 5 až 7 minutách ho otřete. Poté musíte po dobu 4-5 minut užívat páru pomocí ručníku. To by snížilo prach, suchost, nečistoty atd. Z obličeje. Dalším krokem je aplikovat čisticí prostředek a masírovat tvář přibližně 5-7 minut. Opláchněte obličej pomocí bavlněné koule. Pak přijde křovina. Aplikujte dobré množství křoviny na obličej a opatrně jej protřete po dobu 5 minut pomocí prstů. Ujistěte se, že se neaplikujete na oblast očí. Omyjte normální vodou. Pátým stupněm je použít obličejový krém na obličej a masírovat ho po dobu 10 minut. Poté ho očistěte vlhkou bavlnou. V šestém kroku rozložte obličejový gel na obličej a masáž s kruhovým pohybem po dobu 4-7 minut. Utírejte pomocí vlhké bavlny. Posledním krokem je použití zlaté obličejové masky na obličej a krk. Nechte ho skoro 15 minut a nechte ji uschnout. Očistěte obličej pomocí mokré ruce, která ho masíruje. Opláchněte obličej studenou nebo normální vodou.

Vidět víc: Jak udělat zlaté obličeje doma

2. Ovocný obličej doma:

Ovoce jsou vždy prospěšné pro získání tohoto zářícího vzhledu bez jakýchkoli vedlejších účinků. Ženy jdou bezpochyby na ovoce kosmetické soupravy, nicméně, získávání těchto přírodních látek také pomáhá do značné míry. Poskytuje vám kompletní výhody, které hledáte. Ukázalo se, že je to nejlepší obličejová sada pro domácí použití, která vám poskytuje výhody jako hydratační, anti-stárnutí, anti-opalování apod.

Zde jsou kroky, které vám pomohou získat nejlepší výhled.
Prvním krokem tohoto obličeje je očištění. Z tohoto důvodu je třeba míchat limetkovou šťávu spolu se syrovým mlékem a také slanou šťávou. Dobře promíchejte a namočte v této směsi bavlnu. Hluboce vyčistěte obličej tím, že si bavlnu na obličej otáčíte kruhovým pohybem směrem vzhůru. Proveďte podobný proces po dobu 5 minut a omyjte obličej vlažnou vodou. Dalším krokem je exfoliace, která se provádí drhnutím. Za tímto účelem si můžete vybrat ovoce podle sezóny jako je meloun, pomeranče a dokonce i papája. Ti, kteří mají mastnou pokožku, mohou jít s citrónovou křovinou a banánovým křovinem pro suchou kůži. Pro mytí vyčistěte jakékoliv ovoce, které jste si vybrali, naneste na obličej a masírujte ho na tvář po dobu 5-7 minut. Po utírání s bavlnou vypláchněte. Pak přijít ke kroku masírování. K tomu můžete vybrat ovoce jako banán, papája nebo jahoda. Vyberte si ovoce a míchat s l polévkou mléka a medu. Pro ty, kteří mají mastnou pleť, nebo pokud jste náchylní k akné, můžete přeskočit mléko a nahradit ji citrónovou šťávou. Smíchejte směs, abyste vytvořili smetanovou texturu. Masírujte krém na obličej po dobu 10 minut a otřete ji pomocí bavlněné koule. Nakonec přijde obličejový obal znovu, jděte na ovoce, které je pro vaši pokožku příznivé. Pokud hledáte anti-tan, pak vyberte citron s okurkou nebo citronem s jogurtem. Pro získání atraktivní záře na obličeji jděte na pomerančový džus, mléko a některé kapky medu. Pro ty, kteří hledají léčbu mastné pokožky nebo pupínky, jděte na Multan mitti, okurku a nějakou růžovou vodu. Jednoduše promíchejte ingredience a rovnoměrně rozmístěte pastu nebo směs na tvář. Vyčistěte po 15 minutách a osušte čistou utěrkou.

Vidět víc: Jak udělat ovoce Facials doma

Některé základní body použití:

Aplikace nejlepší obličejové soupravy pro použití doma je obecně podobná všem druhům kitu. Proces se liší pouze tehdy, když vyberete domácí sestavy. Sady k dispozici na trhu mají stejné kroky, které je třeba dodržovat. Všechny kroky je třeba masírovat na tváři po jednom až po dobu téměř 5-10 minut. Mezi procesem můžete také využít páru s horkou vodou, abyste hlouběji vyčistili póry a otevřeli je pro požadovanou záře. Užívání páry také pomáhá zbavit se černé a bílé hlavy na obličeji, zvláště nosu s lehkostí, protože póry jsou otevřené k jejich odstranění rychle. Některé soupravy jsou také používány společně s kostkami ledu, které pomáhají snižovat vrásky pokožky tím, že jim dodávají těsnou a mladou pleť.

Trh je plný řady obličejových sad. Některé z nich jsou diamantová obličejová souprava, souprava na ovoce z papáje, kit na omlazení pokožky, kosmetický obličejový kit, perličková obličejová souprava, čokoládová obličejová souprava, karátové zlaté obličejové soupravy, de-pigmentační obličejový kit, bylinná obličejová souprava a mnoho dalších. Nicméně, když se objeví otázka, jak používat domácí obličejový kit doma, odpověď by byla podobná, která zahrnuje masáž a pak balení.

Vidět víc: Nejlepší obličejové sady v Indii

Obrázky Zdroj: 1, 2.

Pin
Send
Share
Send