Krása a móda

9 Nejnovější návrhář hodiny pro ložnici, chodbu a kuchyň

Pin
Send
Share
Send


Nástěnné hodiny byly vždy všestranným domovním dekorem a také jako základní předpoklady pro bydlení. A pokud se jedná o designérskou sérii, pak by bylo rozhodně lákavé a stane se nejdůležitější částí domu. Většina z nás miluje, že mají v obývacím pokoji designérské nástěnné hodiny. Existuje řada kolekcí designových hodin, které si můžete vybrat z různých tvarů a velikostí. Podle velikosti místnosti lze zvolit nejvhodnější tvar, velikost a rozmanitost, aby se zvýšila krása jejich domácích interiérů.

Nejlepší návrhář hodiny s obrázky:

Zde je několik Top 9 nejnovějších návrhářských hodin v různých velikostech pro zdi.

1. Hodiny s tvarem kulatého ciferníku:

Získejte nejlepší série v designérských nástěnných hodinách, které lze použít jak v domácnosti, tak v hotelích. Měří asi 20-30 centimetrů v průměru, což je kousek velkého designérského nástěnného hodiny. Tvar číselníku použitý v tomto modelu je tvaru kulatého tvaru.

2. plastové černé designérské nástěnné hodiny:

Podívejte se na nejnovější designové nástěnné hodiny pro moderní časy s vysokou kvalitou. Dodává se s vysoce kvalitními značkovými stroji, které zaručují přesné časové prostředí. Je to černá kulatá stěnová zámka o průměru 28 cm.

3. Peacock navrhl velké designér nástěnné hodiny:

Podívejte se na tento úžasný designový design, který má design páv. To má kulaté tvarové hodiny s ozdobami všude kolem. Jako peří páv jsou s ní přilehlé zrcadlené skleněné přikrývky.

4. Květinové kulaté dřevěné designérské hodiny:

Obdivujte krásu a lesk této designérské hodiny, která je vyrobena z černé carvedové základny. Jedná se o přední navržené nástěnné hodiny, které mají kulatý tvar a černé barvy. Materiál použitý pro výrobu těchto hodin je dřevo.

5. Unikátní ozdobný designér Nástěnné hodiny:

Udělejte svou volbu jedinečnou s touto mimořádnou kolekcí nejlepších designérských hodin s nejnovějším designem. Vypadá s čísly, které jsou promítány mimo okraje nástěnných hodin. Zvláštností tohoto černě zbarveného modelu je jeho číslování v obraze i mimo hodiny.

6. Současné kuchyňské náčiní Designer Clocks:

Dejte kuchyni klasický moderní nádech s nádechem kuchyňských nástěnných nástěnných hodin. Tento designový kuchyňský nástěnný hodiny je vybaven stříbrným tónovaným třpytivým kuchyňským náčiním. Je také vybaven jedinečným minutovým a hodinovým rukama jako nůž a vidlice.

7. Houbová tvarovaná dřevěná designérka:

Okouzlujte svou kuchyň s tímto houbovým designem, který je v jasně červeném odstínu. Stimuluje chuť k jídlu jako sérii vajíček v domácích výzdobách. Tento návrhářský kuchyňský přístroj je vyroben z moderních stlačených dřevin.

8. Bílý a černý stínovaný designer Digitální hodiny:

Podívejte se na tento návrhář digitální nástěnné hodiny, které nejlépe vyhovuje interiérů, které mají barvu motivu, jako je bílá a černá. Jedná se o obdélníkové tvarované digitální hodiny, které zobrazují kalendář s teplotou. Má také schopnost měřit teplotu mimo pokoj a má také alarmující zařízení.

9. Nástěnné hodiny designéra ptáků:

Získejte značkové designérské hodiny s nejkrásnější kolekcí návrhů, které mohou odpovídat vašim smyslům, pro které jste hledali. Má krásný obrázek ptáka přiléhající k kruhovému číselníku. Celá sada je krásně vyřezávaná do dřeva s krátkými ručními pracemi.

Návrhářské hodiny jsou v různých kategoriích. Existuje spousta modelů určených pro účely příslušných místností. Pokud se jedná o kuchyň, pak jsou modely vyráběny podle kuchyňských interiérů. Pokud je vybrána ložnice, jsou pečlivě vybráni tak, aby nejlépe vyhovovaly potřebám. K dispozici jsou také možnosti pro obývací pokoj, jídelní a také pro hotely a kanceláře.

Pin
Send
Share
Send