Krása a móda

15 tradiční svatební Salwar vzory pro holky

Pin
Send
Share
Send


Svatební oblečení bylo vždy výjimečné kvůli těžké práci a jasným barvám, aby se den nevěsty stal důležitějším. Designer sarees, lehengas, šaty atd. Vždy dali nové a úžasné vzory z čeho vybírat. Novým oblečením v tomto seznamu jsou svatební salwarové obleky. Vyrobeno z různých materiálů, je navrženo s různými elegantními díly jako je Kašmíř, Jaipur, Jodhpuri, Zari Gota a další.

Nádherné salwarové oblečení, které jsou na trhu trendy, zahrnují vrstvený design, krátké kurty s trojúhelníkovým nebo kulatým řezem, styl Punjabi Patiala, dlouhé šaty a mnohem více, které dávají kombinaci nebo kontrastní design etnických, moderních a info západních šatů.

Nádherný a působivý návrhář Salwar obleky pro svatbu:

Pojďme se podívat na oblíbené svatební salwarové obleky vyzvednuté nevěsty v letošním roce.

1. Zelený a Maroon Straight Salwar Suit:

Zelená a kaštanová jsou hlavními barvami pro svatební oblečení. Oblek s rovným salwarem a krátkou kurtu je docela trend. Salwar dostane zlaté tečky a na vrcholu je dána stříbrná a zlatá drátěná práce v plných rukávech. Jedná se o jednoduchý, ale elegantní kus pro svatební oblečení.

2. Červený vyšívaný oblek:

Chcete, aby vaše svatební oblečení bylo těžké a jemné! Hedvábný červený oblek se zlatým výšivem, který na něm pracuje, je úžasný pro krásný vzhled. Svatební salwar kameez dostává správný vzhled nového designu kurti s centrálním řezem a Patiala salwar.

3. Svatební práce svatební Salwar oblek:

Jednoduchý prostý oblek s pouhými krčními a rukávovými úpravami vypadá docela velkolepý pro předchozí svatební obřady. Hedvábný svatební oblek salwar je obyčejně červený s miniaturní stříbrnou a zlatou práci na krku s okraji na spodku obleku a dupatta. Design je také k dispozici v sametovém materiálu pro realistický dotek.

4. Vrstvený svatební oblek:

Krásné vrstvené šaty vyrobené z hedvábí a šifonu dávají srdečnému pohledu na nevěsty. Svatební salwar kameez je také dáván designu krku a rukávů v mědi. Dvojvrstvé šaty mají hladký vrch a navrženou vrstvu pod ní, což zvyšuje její krásu.

5. Anarkali Bridal Salwar oblek:

Anarkali obleky jsou slavné salwarové obleky pro svatbu. Čalouněný síťový oblek je tvořen červeným květinovým středem tlustým páskem s úžasnými okraji. Stříbrná práce na dně spolu s horizontálními okraji od pasu ke dnu přispívají k její kráse. Dává jednotný pohled na svatební obřady.

Vidět víc: Strana oblečení Salwar Suit Design

6. Zlatý svatební oblek:

Hledáte jedinečnou kombinaci barev, kterou budete nosit na svatebních obřadech! Zlatý a čokoládově hnědý kontrast je poměrně vzácný a úžasný pro svatbu. V horní části je vyšívaný hrdlo s několika okraji a v přímém řezu. Salwar dostal palazzo design s okrajem na konci a čokoládovou barvou dupatta.

7. Vícebarevný dlouhý oblek:

Chcete si svatbu vybírat barevně? Vyzkoušejte návrhářské salwarové obleky pro svatbu s několika barevnými odstíny a měděnou prací a práci na nitě Kašmíru. Dlouhé rukávy jsou také opatřeny patch práce, zatímco hranice níže má několik okrajů návrháře. Je to správný výběr pro mehndi rasam, sangeet apod.

8. White Bridal Salwar oblek:

Bílá, doprovázená stříbrem a mědí, dává nádherný oblek salwar na svatbu. Bílé klobouky jsou vyrobeny z hedvábí pokrytého síťkou. Chcete-li přidat do svého výhledu, oblek dostane také čistý vzhled srsti. Na okraji krku, hranicích a dupattě jsou dány květinové vzory vyrobené ze stříbra a mědi, což je způsobilé pro svatební obřady.

9. Patiala Salwar oblek:

Chcete vypadat správně Punjabi na haldi rasam! Jednoduchý žlutý vrchol s malými okrouhlými patkami vypadají docela v kombinaci s červeným bandhani tištěným salwar ve stylu Patiala. Přitažlivé hranice a práce s nálepkami dávají svatební salwarový oblek jemný vzhled.

10. Indo západní oblek Design:

Chci nosit něco moderního s tradičním dotekem. Získejte oranžové oblečení do westernového obleku pro vaši svatbu. Horní část obleku je vyrobena z hedvábí a zlatých nití s ​​několika vadami pro úžasný vzhled. Salwar je vyroben ve stylu kalhot s okrajem, který je vhodný pro kotníky. Ideální opotřebení pro sangeet.

Vidět víc: Bavlna Salwar vzory

11. Jednoduchý tradiční styl:

Chcete vypadat jako tradiční paňdžábská nevěsta na váš zvláštní den! Jablko červený oblek s krátkým kameezem a svatebním salwarovým oblekem je nejlepší, co můžete získat. Šaty mají tradiční zari práci s těžkým okrajem na spodní straně a na dupatě s prostým salwar.

12. Palazzo Obleky:

Nejnovější svatební salwars kameez design pro nevěsty je palazzo obleky. Krémový oblek má růžovou a světle zlatou práci se středně dlouhou špičkou s centrálním střihem a širokou krajkou. Salwar je palác s podobnou prací, která také vypadá jako lehenga. Vzor je široce opotřebovaný pro ceremonii sangeet a obřad Mehendi.

13. Designer Dhoti Suit:

Chci nosit návrhářský kus! Stříbrný dhoti salwar oblek se zardosi je ideální pro to. Má záda design s přes kabát vzhled, který je docela ohromující na pěkné svatební obřady.

14. Design obleku Apple Cut:

Chcete pro svatební funkci vypadat úžasně svými světlemi! Modrý a oranžový hedvábný oblek salwar pro svatbu je nejlepší, co jít s. Vrcholem jsou těžké dekorace s dupatou, zatímco salwar je rovný s křivkami.

Vidět víc: Silk Salwar Designs

15. Velvet Salwar oblek:

Dlouhý náplast navržený navrch s churidar salwar vyrobený z sametu je trendy svatební salwar design oblečení v těchto dnech. Plné rukávy jsou také dány náplastí s malými zlatými vzory pro vynikající vzhled pro hudební svatební noc.

Svatební salwar obleky jsou do Pandžábu docela populární pro nevěsty. Vyrobeno z hedvábí, sametu, Georgette, šifonu nebo sítě, nabízí širokou škálu designů s ohromující výšivkou, aby váš zvláštní den byl více nezapomenutelný s elegantním vzhledem. K dispozici v různých svatebních salwar design, obleky jsou široce navrženy s designer dupatta pro high-tech viditelnost.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.

Pin
Send
Share
Send