Krása a móda

9 nejlepších větrných deštníků s obrázky

Pin
Send
Share
Send


Větrné deštníky jsou k dispozici v různých velikostech od 25 "do 32". Střechy mají také jednu nebo dvě vrstvy. Pro zajištění větru jsou rámy a žebra vyrobeny z odolného hliníku nebo skelných vláken. Aby byly deštníky dokonale přilnavé i v náročných dobách bouřlivého větru, jejich rukojeti jsou vyrobeny z materiálů, jako jsou EVA, pryžové povlaky, pryž, hliník a také dřevěné. Střechy jsou vyrobeny z prvotřídní vysoce kvalitní látky, která vás udrží v suchu a díky tomu bude mimořádně snadné odkapávat dešťové kapky.

Nejnovější větrné deštníky:

Zde naleznete 9 nejoblíbenějších kolekcí Windproof Dáždnů s obrazy, které rozhodně vyhovují vaší vášni.

1. Classic Auto Open Windproof deštníky:

Podívejte se na tento dvojitý baldachýn navržený deštník odolný proti větru s automatickým otvorem. To má přirozenou, klasickou zakřivenou dřevěnou J-rukojeť, která pomáhá při snadné a bezpečné přilnavosti. Deštník využívá méně otevřeného a zavíracího systému. Má hřídele vyrobené z vyztuženého lehkého skleněného vlákna.

2. Obraťte se zavřeným deštníkům odolným proti větru:

To mu umožňuje odolat i silnému větru, ve kterém se standardní deštníky mohou snadno zhroutit. To je opravdu praktické použití a snadné ovládání v období dešťů. Pokud máte malý prostor, pak tento reverzibilní deštník umožňuje jistotu otevření. Například, pokud jste v autě a snažíte se chránit před mokrem, pak bude tento deštník vždy volbou.

3. Blunt technologie Windproof deštníky:

Vyberte si s tímto silným deštníkem odolným proti větru pomocí tupé technologie, která rovnoměrně rozděluje vnější sílu od žeber podél okraje vrchlíku. Plovoucí žebra jsou teleskopické, které se rozprostírají směrem k okraji vrchlíku. Je to nejlepší a snadný způsob ovládání deštníků v silném větru.

4. Vysoce kvalitní golfové deštníky:

Variabilní velikosti, které se nacházejí na střechách takového golfového deštníku, jsou užitečné pro mnoho účelů. Tkanina použitá pro vrchlík je stříbrně potažená pongee. Rámy jsou vyrobeny ze železa a žebra jsou ze skleněného vlákna. Má ruční otevírání s rukojetí opatřenou gumou.

5. Velké větru odolné deštníky:

Udělejte si tuto monzunovou sezónu, abyste se nejvíce těšili bez stresu, větrných deštníků. Jsou dostatečně velké, aby byly dostatečné pro oba, a jsou vysoce konstruované, aby bojovaly proti poškození inverzní. Jsou vybaveny automatickou otevřenou technologií s extra silnými mega žebry. Existuje 16 žeber s černým velkým baldachýnem.

6. Dámské květinové deštníky odolné proti větru:

Jedná se o dámský deštník odolný proti větru, který je nejlepším řešením v rychlé otevřené a zavřené mechaniky. Je vytištěna s růžovým sedmikrásky v plném květu, je dokonalým módním doplňkem, který vás nadchne této deštivé období. Měří 94 cm v průměru a má délku 29 cm. Tkanina použitá pro vrchlík je vysoce kvalitní polyester s vysokou hustotou, odpuzující vodu, 210T.

7. Vodoodpudivé deštníky odolné proti větru:

Jedná se o mimořádně kvalitní deštník pro vítr s černým kovovým držadlem a vrchlíkem s uzávěrem na suchý zip. Žebra a rámy jsou extrémně silné, aby jí dodaly extra pevnost. 190T polyesterová tkanina je opatřena ochrannou vrstvou vodoodpudivé látky.

8. Tři skládací větru odolné deštníky:

Jedná se o jedinečný vzorek tříložného silného větruodolného deštníku s plně automatickou regulací otevřeného zavírání. Měří se poloměrem 48-53 cm s 8R žebry. Tyto deštníky odolné proti větru mají polyesterový baldachýn s hliníkovou slitinou.

9. Silné větrání odolné deštníky:

Pokud hledáte jemné uchopení s rukojetí typu rukojeti, pak bude tato volba správná. Pomáhá v bezpečí v oblasti větrné rychlosti. Jedná se o malý deštník odolný proti větru a dostanete hřídel z hliníku i rámu ze sklolaminátu.

Úplně odolné proti bouří nebo větru odolné deštníky mají silné, lehké hliníkové šachty a většinou jsou opatřeny rovnou pogumovanou rukojetí, aby získaly nejsilnější větry. Oni jsou v plném rozsahu během monzunové nebo deštivé období. Stropy takových deštníků jsou vodotěsné s sítotiskem nebo digitálním potiskem nebo dokonce s tepelným přenosem pro dodatečný vzhled.

Pin
Send
Share
Send