Kategorie Strava

Jak začít s nízkouhlíkovou stravou a jaké jsou hlavní výhody?
Strava

Jak začít s nízkouhlíkovou stravou a jaké jsou hlavní výhody?

Co je nízký obsah sacharidů? Dieta s nízkým obsahem karbohydrátů je dieta s nízkým obsahem sacharidů, která je založena na minimalizaci škrobu a cukru a nahrazuje jimi potraviny bohaté na zdravé tuky a bílkoviny. To také zahrnuje příjem skutečných potravin, které nejsou nepřirozené, zpracované nebo vyrobené pomocí umělých chemikálií. Není to vlastně strava, ale moudrý způsob, jak jíst a zavádět změnu v životním stylu.

Čtěte Více
Strava

Zelíková polévka

Dieta zelí polévky je ve skutečnosti jídelní plán, který obsahuje konzumní zelnou polévku, kdykoli hlad. Toto musí být dodrženo po dobu sedmi dnů pro účinnou ztrátu hmotnosti. Tato strava se primárně točí okolo spotřeby zelné polévky, kterou lze bez jakýchkoli omezení množství. Spolu s touto polévkou je dietě povoleno v určitých dnech omezené množství specifické potravy.
Čtěte Více
Strava

3000 kalorie dieta

Víte asi 3000 kalorií? Zvýšená v kaloriích a naložená do živin, ořech vytváří zdravé občerstvení na vaší vysoké kalorické stravě. Jste však hereditárně tenký, jinak se jedná o zdravotní stav, který z něj činí pevnou látku pro zvýšení tělesné hmotnosti, můžete bojovat jako hodně k umístění na libry, protože téměř všichni lidé odolávají ztrátě.
Čtěte Více
Strava

Nejlepší dieta, která pomůže při přirozeném růstu výšky

Výška byla pro většinu z nás vždycky záležitostí. Dobrá výška může nejen zvýšit osobnost, ale také vám dává jistotu. I když je výška závislá na genech, dieta a výživa mohou také v tomto aspektu hrát pozitivní roli. V našem těle je zodpovědný za zvýšení výskytu HGH, lidský růstový hormon. Nevyvážená strava může omezit fungování a způsobit pomalý nebo omezený růst.
Čtěte Více
Strava

9 Nejlepší dietní tipy pro hubnutí

Je vždy lepší jíst moudře než hladovět, abyste zhubla. Existují různé druhy diet, které doporučují dietici, aby zhubnout, které zahrnují tekuté stravy, veganské stravy a mnoho dalších. Klíčem však je dodržovat dietu, která se skládá ze složek, na které je tělo používáno, a nikoliv zcela odlišné stravy.
Čtěte Více
Strava

25 Zdravé ořechy, které byste měli zahrnout do denní stravy

Už jste si mysleli, kolik nutriční hodnoty a bílkovin obsahují ty drobečky vypadající ořechy? No, vypadají jen nepatrně, ale jsou bohaté na bílkoviny a další důležité doplňky, které vaše tělo potřebuje. Jsou někdy pražené nebo prostě jedené slané. Ovoce z ořechů jsou dalším oblíbeným svačinkem, které má mimořádně nevlídnou skořápku a jedlé semeno uvnitř.
Čtěte Více
Strava

Tekutý dietní plán - přínosy a vedlejší účinky

Kvapalné dietní menu je takové, v němž se stáhne pevná výživa a přijímá se tekutina všeho druhu jako náhražka. Tekutý dietní plán pomáhá při čištění těla a pomáhá udržovat tělesnou hmotnost po určitých zdravotních podmínkách. Tekutiny obecně by se měly užívat i v dostatečném množství, aby se tělo hydratovalo a pokožka a vlasy v řádném a zdravém stavu.
Čtěte Více
Strava

Jak získat šest balení Abs prostřednictvím diet

Líbí se vám šest balení abs? Pokoušíš se stavět šest balíčků abs? Většina lidí je velmi obtížné získat 6 balení abs. všude, kam se otočíš, někdo povzbuzuje další tajemství, aby dostal šest balení abs. Některé z těchto tzv. "Tajemství" musí mít určitou míru pravdy, zatímco jiné mají jen málo.
Čtěte Více
Strava

The Ultimate Juice Dieta plán pro hubnutí

Jste nadváha? Chcete prohrát několik centimetrů nebo několik kilo přes nějaký dietní plán? Můžete zkusit šťávu a získat zdravější tělo. Tato strava je vlastně druh detoxikační stravy, která zahrnuje konzumaci pouze ovocné šťávy a surové zeleniny spolu s vodou. Tato strava však musí být udržována po velmi krátkou dobu.
Čtěte Více
Strava

6. měsíc těhotenská strava - Které potraviny jíst a vyhnout se?

Být těhotná je velkou výsadou pro každou ženu. Možná je to nejúžasnější dárek ženskému životu. Když začnete nosit malé dítě v lůně, snažte se dítě dát zdravému životu. Potraviny jsou jedinou možností, která mohou vašemu dítěti poskytnout živiny. S pomocí svého lékaře vytvořte schéma zdravé výživy, které je třeba dodržovat.
Čtěte Více
Strava

Štítná žláza

Trpíte problémy štítné žlázy? Je pro vás obtížné zvládnout? Nebojte se! Jsme tady, abychom vám pomohli. V současné době je spousta lidí čelí problému štítné žlázy. Dieta štítné žlázy hraje důležitou roli při snižování příznaků onemocnění štítné žlázy. Ačkoli nezapomeňte poradit se svým lékařem, jaký druh jídelníčku štítné žlázy jsou následující.
Čtěte Více
Strava

8. měsíc těhotenská strava - Které potraviny jíst a vyhnout se

V 8. měsíci trvání těhotenství můžete cítit těžkou hmotnost, zvětšenou dělohu a všechny další změny, které mohou způsobit nepohodlí pro každodenní život. Pálení žáhy, porucha trávení, rozostření zraku, zácpa a nepravidelná předčasná bolest jsou důvodem k opětovnému filtrování tabulky stravování. V této fázi je důležitá správná strava, která snižuje stres nadměrné únavy.
Čtěte Více
Strava

Co je Isagenix dietní plán a jak to funguje?

Máte nadváhu na vás spoustu napětí? Myslíte si, že často dochází k poklesu energetické hladiny? Trpíte nedostatkem důvěry a depresí z důvodu nadváhy? Pak se místo toho, že máte pocit rozrušení, můžete zvolit dietu Isagenix. Tato strava se zaměřuje pouze na snížení hmotnosti. Tato strava je také navržena k detoxikaci a čištění všech nečistot ve vašem těle.
Čtěte Více
Strava

GM Diet Day 6 - plán a recepty

Pokud jste sledovali 7denní GM dieta, pak vezměte jednu věc ve své mysli, že ve skutečnosti jste skoro hotovi s dietou. V den 6 máte možnost jíst širokou škálu jídla, kterou můžete nazvat podváděcím dnem! GM potravní plán, potraviny, které mají být konzumovány, budou zahrnovat nejen hovězí maso, ale i širokou škálu zeleniny.
Čtěte Více
Strava

Pritikinův dietní plán

Jste-li peklo ohnuto, že v tomto létě ztratíte nějaké extra kilo, pak je dietní stravování ideální pro vás. Tato strava obsahuje zdravou stravu s nízkým obsahem tuku. Při porovnávání stravy Pritikin s ostatními dostupnými diety lidé obecně najdou tuto dietu klidnou a zároveň atraktivní. Vzhledem k tomu, že tato strava se skládá z obilovin, ovoce a zeleniny, je to značně jedna z nejzdravějších diet na trhu.
Čtěte Více
Strava

Zelená čajová strava

Pro tuto zelenou čajovou dietu plán pracovat jako detoxikační dieta, budete potřebovat deník a kalendář. Budete muset zkontrolovat svůj kalendář a označit týden, který je volný od všech stran, svateb a dalších společenských funkcí. Ty mohou vykolejit plán detoxikace. Potraviny, které nepřijmete: Níže je uveden seznam potravin, které je třeba vyhnout v průběhu této stravy: Alkohol a cigarety Mléčné výrobky (máte povoleno ½ šálku nesladeného jogurtu s acidofilní každý den) Cukr, javorový sirup, med a všechny druhy umělých sladidel Káva a smetana Zrna: celozrnná jako pšenice (chléb, sušenky, koláče, těstoviny) a jiná zrna jako oves, rýže, žito, ječmen a špalda Všechny druhy sušeného ovoce Více viz: Potraviny, které můžete podávat: Níže je uveden seznam potravin, které máte povoleno užívat během této výživy: • Ovoce: pro tuto dietu je povoleno všechny druhy čerstvého ovoce • Zelenina: pro tuto dietu je povolena veškerá čerstvá zelenina • Ryby : Všechny druhy čerstvých ryb jsou povoleny společně s rybami, které byly konzervovány ve vodě nebo olivovém oleji. • Všechny druhy chudého masa, jako je libové červené maso, drůbež (bez kůže).
Čtěte Více
Strava

Plán s vysokým obsahem bílkovin

Protein se skládá z aminokyselin, které jsou nezbytné pro správný růst a vývoj těla. Lidské tělo může vyrábět určité aminokyseliny, které jsou potřebné k produkci bílkovin. Některé aminokyseliny však musí být získány z externích (rostlinných nebo živočišných) bílkovinných zdrojů. RDI nebo doporučený denní příjem bílkovin pro muže ve věku 19 až 70 let je v průměru 56 gramů a u žen ve věku od 19 do 70 let činí 46 gramů.
Čtěte Více
Загрузка...