Kategorie Jóga

Jóga

Surya Namaskar od Baby Ramdev

Chcete vědět o surya Namaskar? V dnešní době se jóga stává velmi populární po celém světě a úvěr jde k Babě Ramdevovi. Baba Ramdev je slavný hindský vůdce. On je značně respektoval a pozoruhodný pro jeho učení na jógy shastra. Je silným učitelem mnoha lidí. Jóga hraje zásadní roli při léčbě různých zdravotních stavů a ​​udržuje tělo jak fyzicky, tak duševně.
Čtěte Více
Jóga

Padahastasana (stálý dopředný oblouk) - jak dělat a výhody

Brzy ráno je těžká přestávka, zvláště když je sestavena s naplánovanými kancelářskými jízdami a dlouhým plánovaným dnem. V rámci rychlých koupelnových běhů a závěrečných zrcadel se vždycky doporučuje, abyste se rozhodli pro malý čas jógy a stiskli jste je někde mezi vašimi přísnými harmonogramy. Jóga se kdysi zaměřuje nejen na vaši zdravotní péči, ale především na duševní spokojenost.
Čtěte Více
Jóga

Parivrtta Baddha Parsvakonasana - Jak dělat a výhody

Jóga, jak všichni vnímáme, není prostě fitness stroj, ale poměrně silný nástroj, který pracuje na základě všeho, zdokonaluje nebo se snaží dokonalým způsobem dokonalým způsobem. To, co začalo jako jednoduchá fitness vlna, nyní přesahuje do hloubky, jak jóga funguje, kde odborníci nám poskytli osvědčené metody, pokud jde o výhody jógy v nejlepším.
Čtěte Více
Jóga

Padma Pinya Mayurasana (koleno vyvážení) - jak to udělat a výhody

Jóga je klasická, nezměněná forma tělesné zdatnosti, která se velmi spoléhá na pohyby těla a řízené dýchání k dosažení požadovaného výsledku. Mnohokrát jóga pro mnoho lidí znamená prostě tělesnou zdatnost. Telesná tělesná výchova by mohla znamenat buď štíhlý žaludek nebo zdravé fungování těla. Při vytváření excelence na obou stranách se jóga stará o vaše zdraví a vzhled.
Čtěte Více
Jóga

Jak cvičit Jnana Jógu?

Jóga je součástí starověké hinduistické filozofie. Má několik různých cest, které vedou k osvícení nebo zlepšení vašeho těla nebo k opravě vaší duše. Jóga nám dává klid a dokonce pomáhá naší duši přesáhnout vyšší úroveň. Různí lidé však různě reagují na různé jógové cesty, které jsou k dispozici.
Čtěte Více
Jóga

7 nejlepších jóga Asanas pro zácpa

Bojíte se každý den chodit na loo? Má potíže s pohybem, častou bolest žaludku, vás udrží podrážděně a rozčiluje se po celý den? Cítíte, že celý den byl zácpa? Pro mnoho lidí se zácpa a její utrpení staly každodenní záležitostí. Musí se léčit v počáteční fázi jinak, což by způsobilo řadu pánevních onemocnění, z nichž některé by mohly být dokonce smrtelné jako rakovina.
Čtěte Více
Jóga

Uttanasana (stojící přední skládací póza) - jak dělat a výhody

Jóga je nonchalant fitness proces, dobře navržený a plánovaný fitness režim, který napadá správné klouby a spojení, aniž by vás vyčerpal příliš mnoho. Jóga může být provedena z pohodlí vašeho domova, což ji činí robustním a populárním prostředkem k řešení tvrdohlavých obrubníků a zároveň udržuje vaši mysl a duševní svatost na příjemném místě.
Čtěte Více
Jóga

Acro Yoga Asanas a výhody

Jóga se dotkla několika životů po celém světě. Acro yoga je praxe, která byla objevena docela nedávno. Jak jeho jméno naznačuje, že je to jedinečná směs akrobacie a jógy. Uvědomuje si, jak se jóga a akrobacie vzájemně doplňují a využívají tento aspekt k vytvoření zvláštní formy partnerské jógy.
Čtěte Více
Jóga

Jak dělat Vrikshasana a její výhody pro tělo

Jóga je již dlouhou dobu součástí našeho života. V minulých dnech by jóga byla formou onemocnění, uzdravovala mnoho lidí svou přirozenou aurou a dnes i nadále trvá silnější než kdy jindy. Časem nové profese a cvičení formulovali odborníci, kteří zjistili, jak krásně lze léčit pomocí jednoduché hry protahování.
Čtěte Více
Jóga

8 základních Patanjali jóga Sutras pro začátečníky

Patanjali, autorka jógy Sutry, nám ukázala velmi krásnou studii přístupu k józe. Jeho učení v mnoha směrech prospělo společnosti a účel této knihy, který měl poskytnout štěstí, radost a naplnění v životě člověka, byl ospravedlněn velmi dobře. Skládá se z dýchacích cviků, Pranayámů, meditace, seberealizace, soustředění a odebírání energie ze svých smyslů.
Čtěte Více
Jóga

Tadasana jóga (Mountain Pose) - jak dělat a výhody

Často se cítíme unaveni, zdůrazňujeme, nedostatek a sjezd v těchto dnech a existuje mnoho různých důvodů, proč se to cítí. Vlákna života nás vzala na poplatek a přestože technologie hrála velkou roli v ulehčování životů pro nás všechny, jako lidé, musíme ještě dlouhou cestu respektovat naši mysl, tělo a duše.
Čtěte Více
Jóga

Pasasana (noose pose) - Jak dělat a výhody

Když říkáme Pasasana, mluvíme pouze o skvrnitosti celého katalogu, který shrnujeme jako jógu. Svět, zejména dnešní generace, se zaměřil na zachování obrazu těla. Fyzická chyba se dostala všem, kde hlavní součástí fitness je prostě atraktivní tělo, i když to znamená doplňky a diety.
Čtěte Více
Jóga

Paryankasana (Couch Pose) - Jak dělat a výhody

Čoskoro ranní kancelářské běhy jsou často těžké, zvláště pokud jste strávili uplynulou hodinu vroucí uvnitř tělocvičny, nyní běží kolem, aby se na čas. Jedná se o obvyklý ranní scénář v životě zaneprázdněného včelstva, kde je vždycky napjatý, aby se udržel harmonogram zdravý, zatímco jeho tělo se vzdává sobě, protože nemá dostatek jídla a správného spánku.
Čtěte Více
Jóga

Top 6 cvičení oční jógy

Slovo jóga vlastně znamená připojení. Jóga nejen cvičí vaše tělo, ale také vycvičí svou mysl. Oční jóga pomáhá omlazovat oči. Tyto cvičení posilují oční svaly, pomáhají okem soustředit se a snižovat napětí a tlak. Pravidelné procvičování těchto cvičení vám může zpomalit normální fungování očí.
Čtěte Více
Jóga

Isha Yoga Asanas a jeho výhody

Samotná realizace je to, co nás učí nějaká forma jógy. Isha Jóga je tedy komplexním způsobem, jak se naučit více o sobě, prostřednictvím umění a vědy staré techniky. Pomocí tohoto programu mohou jednotlivci nyní používat kroky, které jsou důležité, povinné a velmi hmatatelné při vytváření jejich vnitřního vědomí.
Čtěte Více
Jóga

Hastapadasana (Forward Bend Pose) - Jak dělat a výhody

V dnešním světě čelíme spoustě zdravotních problémů, u nichž je jóga považována za lepší a efektivní řešení ve srovnání s umělými léčivy a léčbou. Pohyby věku jógy byly dlouhou dobu sledovány a jsou stále v módě. Od počátku 21. století došlo k akumulaci řady zdravotních problémů, z nichž některé jsou závažné.
Čtěte Více
Jóga

Prasarita Padottanasana - Jak dělat a výhody

Prasarita Padottanasana nebo postranní postoj vpředu s širokými nohama je jednou z nejúčinnějších a nejkomplikovanějších postojů jógy všech dob. Toto cvičení jógy je dobré pro nohy, slabiny a také pro dolní část zad. Prasarita padottanasana praktikuje řada lidí od věků a má pozitivní vliv na řadu škodlivých onemocnění.
Čtěte Více
Jóga

Ardha Matsyendrasana - Jak dělat a jeho výhody

Ardha Matsyendrasana je také známý jako polní pán ryby představují. Tato jóga póza je velmi častá pro lidi, kteří trpí problémy s páteří. Jóga Matsyendrasana je pojmenována podle skvělého jogína Matsyendranath, který byl skutečným zakladatelem jógy. Tato jóga nejen pomáhá při léčbě nervových poruch, ale také poskytuje klid všem svým praktikům.
Čtěte Více
Загрузка...